Hayvan Oyunları

0/0

Hayvan Oyunları

Hayvanlar Alemi Hayvanlar Alemi Hayvan resimlerini birleştirmen gerekiyor. Değişik değişik hayvanların resimlerini eşleştir ve oyunu kazan. Kral oyunlarım sizler için kral oyun kategorilerinde kral oyunu sunan kral oyunları sitenizdir.

Eşşek Yarışı Eşşek Yarışı Eşşekler arasında ki yarışta kendi eşşeğini kontrol et ve yarışta 1. ol. Eşşeğin çok hızlı koşabiliyor. Eşşeği Yön tuşları ve Space ile kontrol edebilirsin. Kral oyunlarım sizler için kral oyun kategorilerinde kral oyunu sunan kral oyunları sitenizdir.

Fındık Avı Fındık Avı Sincaplar çok acıktılar. Derhal fındık yemeleri gerekiyor. Sincapların arkadaşı filde yardım etmek istiyor ama yetersiz kalıyor. Yardımsever filin hortumu nişan al ve Mousene tıkla. Kazandığın fındıkları sincapları idareli kullanarak kazanırsan o kadar fazla puanın olabilir. Kral oyunlarım sizler için kral oyun kategorilerinde kral oyunu sunan kral oyunları sitenizdir.

Kuzuları Kurtar Kuzuları Kurtar Oyundaki kuzunun tüm kuzu arkadaşları hapishanede esir durumdadır. Hapishaneden kuzuları kaçırmalısın. Kahraman kuzu bu operasyonu sensiz yapamaz. Oyunu oynamak için Mouse kullanmalısınız. Kahraman kuzuyu Exit kapısından çıkarın. Kral oyunlarım sizler için kral oyun kategorilerinde kral oyunu sunan kral oyunları sitenizdir.

0/0